Mediální prezentace

Společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. provozuje v podobě nových médií Informační portál Studia STA spojený s Televizí STA pod názvem STA Bruntálsko, který je vysoce čtený a přináší nejaktuálnější zpravodajství z bruntálského regionu a Moravskoslezského kraje.

Mezi čtenáři Informačního portálu - STA Bruntálsko najdete občany, podnikatele, zástupce firem a neziskových organizací, státní správy a samosprávy a mnoho dalších. Podrobnější informace si mužete přečíst v rubrice Redakce zpravodajství anebo si přímo prohlédněte Informační portál Studia STA   www.studio-sta.cz  .

Společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. nabízí občanům, firmám a podnikatelům, různým organizacím, politickým stranám a hnutím prostor pro mediální prezentaci a propagaci na vysoce čteném a regionálně významném Informačním portálu Studia STA.

Pokud jste se rozhodli, že si chcete u nás uveřejnit logo, banner, PR článek, nechat si pořídit foto anebo video reportáž, zajistit si mediálního zástupce anebo i moderátora kulturní a společenské akce, můžete nás kontaktovat na e-mailu prezentace@studio-sta.cz. O každé individuální mediální prezentaci a propagaci s vámi pohovoříme a zajistíme ji podle představ zadavatele.

Dokumenty ke stažení:

Ceník mediální prezentace a propagace medialni_prezentace_STA2017.pdf (599278)

Všeobecné obchodní podmínky mediální prezentace a propagacevseobecne_podminky_medialni_prezentace2014.pdf (160723)

Moderování - moderovani_radek_vrablik.pdf (237089)

STA Bruntálsko míří k dalšímu milionu návštěv

za rok 2016

V roce 2015 si zpravodajský portál STA Bruntálsko zobrazilo necelý milion čtenářů. Za rok 2016 padlo o pár tisíc více zobrazení než v předešlém období. Ředitelka Studia STA Zdeňka Spurná to hodnotí jako další kus odvedené práce!

Více zde...