Jak si vedlo zpravodajství STA Bruntálsko v roce 2019?

Zpravodajský portál STA Bruntálsko je aktivní na hlavní webové doméně www.stabruntalsko.cz. Během roku 2019 se zajímalo o zpravodajství takřka 716 tisíc návštěvníků za celý rok, což představuje oproti předchozímu roku nárůst přes o 95 tisíc. Největší návštěvnost zaznamenal zpravodajský portál během měsíce listopadu, kdy se na něj podívalo takřka 80 tisíc čtenářů.

Jako již tradičně nejvíce čtené je zpravodajství STA Bruntálsko v Krnově (přes 154 tisíc), na druhém místě potom v Praze (přes 141 tisíc), na třetím místě v Bruntále (přes 94 tisíc). Velkou oblibu má portál také v Ostravě, Opavě, Rýmařově, Brně, Jeseníku, Břidličné a Frýdku-Místku.

Velmi potěšujícím faktem je, že naši čtenáři nejraději čtou na mobilech a tabletech (přes dvě třetiny čtenářů), jedna třetina poté si své zprávy vychutnají na stolních počítačích. Nejvíce čtenářů používá prohlížeč Google Chrome a Android Webview (dohromady přes dvě třetiny).

Nejnavštěvovanější stránkou je hlavní stránka zpravodajského portálu STA Bruntálsko www.stabruntalsko.cz, kde čtenáři najdou veškerý přehled aktuálních regionálních a celokrajských zpráv.

 

 

Share This