Mediální prezentace

Společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. provozuje v podobě nových médií zpravodajský portál STA Bruntálsko, který je regionálně nejčtenějším a přináší nejaktuálnější zpravodajství z bruntálského regionu a Moravskoslezského kraje. Zabývá se také celostátními tématy.

Mezi čtenáři zpravodajského portálu STA Bruntálsko najdete občany, podnikatele, zástupce firem a neziskových organizací, státní správy a samosprávy a mnoho dalších. Zpravodajský portál STA Bruntálsko najdete na www.stabruntalsko.cz.

Společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. nabízí občanům, firmám a podnikatelům, různým organizacím, politickým stranám a hnutím a dalším fyzickým či právnickým osobám prostor pro mediální prezentaci a propagaci na portálu STA Bruntálsko.

Pokud jste se rozhodli, že si chcete u nás uveřejnit logo, banner, PR článek, nechat si pořídit fotoreportáž, zajistit si mediálního zástupce anebo i moderátora kulturní a společenské akce, můžete nás kontaktovat na e-mailu prezentace@studio-sta.cz. O každé individuální mediální prezentaci a propagaci s vámi pohovoříme a zajistíme ji podle vašich představ.

Redakce zpravodajství STA Bruntálsko procesuje a uděluje mediální záštity různým organizacím, projektům, akcím a událostem, které jsou v souladu s posláním společnosti a zpravodajstvím STA Bruntálsko.

 

KE STAŽENÍ:

– Statistiky: Jak si vedlo zpravodajství STA Bruntálsko v roce 2021?

– Ceník mediální prezentace a propagace

Zásady pro udělování mediálních záštit STA Bruntálsko

– Manuál pro používání loga společnosti a zpravodajství (loga STA)

– Logo společnosti Studio STA

– Logo zpravodajství STA Bruntálsko

Objednejte si prezentaci

TEL.: +420 736 223 051
E-MAIL: prezentace@studio-sta.cz

Share This