Mediální prezentace

Společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. provozuje v podobě nových médií zpravodajský portál STA Bruntálsko, který je regionálně nejčtenějším a přináší nejaktuálnější zpravodajství z bruntálského regionu a Moravskoslezského kraje.

Mezi čtenáři zpravodajského portálu STA Bruntálsko najdete místní občany, podnikatele, zástupce firem a neziskových organizací, státní správy a samosprávy a mnoho dalších. Zpravodajský portál STA Bruntálsko najdete na www.stabruntalsko.cz.

Společnost Studio STA – multimediální agentura o.p.s. nabízí občanům, firmám a podnikatelům, různým organizacím, politickým stranám a hnutím prostor pro mediální prezentaci a propagaci na portále STA Bruntálsko.

Pokud jste se rozhodli, že si chcete u nás uveřejnit logo, banner, PR článek, nechat si pořídit fotoreportáž, zajistit si mediálního zástupce anebo i moderátora kulturní a společenské akce, můžete nás kontaktovat na e-mailu prezentace@studio-sta.cz. O každé individuální mediální prezentaci a propagaci s vámi pohovoříme a zajistíme ji podle vašich představ.

 

KE STAŽENÍ:

– Statistiky: Jak si vedlo zpravodajství STA Bruntálsko v roce 2019?

– Ceník mediální prezentace a propagace

– Manuál pro používání log společnosti a zpravodajství (loga STA)

– Logo společnosti Studio STA

– Logo zpravodajství STA Bruntálsko

Objednejte si prezentaci

TEL.: +420 736 223 051
E-MAIL: prezentace@studio-sta.cz

Share This